Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

Z wyborem właściwego prezentu ślubnego wiąże się wiele pytań i wątpliwości, ponieważ Para Młoda może mieć niesprecyzowane oczekiwania. Choć niektóre osoby jasno precyzują na zaproszeniu, czego sobie życzą na tej wyjątkowy dzień, to nadal nie jest to powszechna praktyka i wiele gości długo zastanawia się, co podarować nowożeńcom. Uniwersalnym rozwiązaniem jest piękna kartka na ślub dla Nowożeńców wraz z włożoną do środka kopertą z pieniędzmi. Taką kwotę para może przeznaczyć na miesiąc miodowy czy zakup niezbędnego wyposażenia do nowego domu. Taki podarunek zapewni im dobry start na wspólnej drodze życia. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem prezentów ślubnych.  

Prezenty ślubne zgodnie z życzeniem

Coraz częściej można spotkać się z sytuacją, że nowożeńcy w zaproszeniu informują swoich gości o odpowiednich prezentach. Choć oczywiście najważniejsza jest sama obecność gości, wspólne celebrowanie ślubu i doskonałą zabawą na weselu, to podarunki ślubne w formie pieniędzy mogą znacząco pomóc Państwu Młodym przy wszystkich wydatkach. Budowa domu lub kupno wspólnego mieszkania wymagają bardzo wysokiego wkładu własnego, dlatego upominek w postaci gotówki może okazać się najpraktyczniejszym rozwiązaniem. To pozwoli też uniknąć rozczarowania prezentem lub wręczenia czegoś, co Pan i Pani Młoda już posiadają. Wystarczy jedynie zadbać o estetyczną kopertę i piękną dedykację na kartce. Najważniejsza jest pamięć o  nowożeńcach, dlatego warto do życzeń dodać zabawną anegdotkę lub zapewnić wsparcie. Oryginalnym rozwiązaniem dla wielu osób, które nie przepadają za formą dyskretnej koperty, jest pudełko na pieniądze. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś, co trafi w gust Państwa Młodych. 

Oryginalne pudełko na pieniądze

Coraz częściej można się spotkać z sytuacją, że nowożeńcy otwarcie informują o tym, że nie oczekują żadnych specjalnych prezentów. Tradycyjnie jednak wypada wręczyć, choć drobny upominek. Wówczas, zamiast wybierać dużych sprzętów, które niekoniecznie mogą się przydać Państwu Młodym, zdecydowanie lepiej postawić na osobiste życzenia, bukiet świeżych kwiatów i niewielki podarunek. Uniwersalnym rozwiązaniem są pieniądze, umieszczane wewnątrz estetycznej kartki na ślub wraz z dedykacją szczęśliwego wspólnego życia w małżeństwie. Oryginalnym i zarazem zaskakującym pomysłem jest wybór innego opakowania na taki prezent w postaci pudełka na pieniądze. Na stronie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy dla Państwa możliwość dodania specjalnej personalizowanej dedykacji na pudełku. Dzięki temu będzie to niezastąpiona pamiątka na całe życie.  

Wino w niezwykłej oprawie

Warto postawić na nietuzinkowe pomysły prezentowe, które zaskoczą Parę Młodą. Dla osób, które szukają nietypowych, a nadal eleganckich podarunków proponujemy niepowtarzalny zestaw na ślub wraz z butelką dobrego wina. Koneserzy z pewnością docenią starsze roczniki. Wino często jest także metaforą małżeństwa, które dojrzewa z czasem. Ciekawym pomysłem jest dołączenie specjalnej karteczki i zasugerowanie otworzenia butelki dopiero na rocznicę ślubu. Taka forma prezentu z pewnością zaskoczy młodych małżonków i bardzo ucieszy. Dopełnieniem zestawu powinno być wytworne pudełka na wino o ciekawym kształcie wraz z osobistą personalizacją. Grawer może nawiązywać do relacji łączących gości z Nowożeńcami – dzięki temu prezent zyska na wartości sentymentalnej. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia, to w naszym asortymencie sklepu internetowego mamy także gotowe napisy, które sprawdzą się także na ślub. Wśród nich z pewnością znajdziesz odpowiedni, a w razie chęci, zawsze można go zmodyfikować.  Butelka wytrawnego wina to także dobry pomysł na prezent zamiast kwiatów. Podarowane w wyjątkowym pudełku na wino stworzą niepowtarzalny zestaw. Na naszej stronie przygotowaliśmy szeroki wybór różnorodnych wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni dla bliskich osób. 

Kartka na ślub – tradycyjna lub nieszablonowa

Choć są osoby, które preferują tradycyjne podarunki, to niektórzy szukają także bardziej nieszablonowych rozwiązań. Z pewnością personalizowane prezenty podkreślające bliską znajomość z osobami obdarowywanymi na długo zapadną w pamięci Państwa Młodych. Wybierając się na uroczystość, można stworzyć wyjątkowy zestaw na ślub, składający się z drewnianej kartki z życzeniami, która bez wątpienia spodoba się Nowożeńcom. Do kompletu warto wybrać butelkę dobrego wina, które para będzie mogła otworzyć, aby uczcić niezwykłą chwilę. Uzupełnieniem całego zestawu może być pudełko na wino, wraz ze znajdującą się w środku butelką. Taki prezent stanowi uniwersalne rozwiązanie i jednocześnie będzie pamiątką na całe życie.  

Wiele pomysłów na nietuzinkowe podarunki

Uroczystość związana z początkiem małżeństwa to niezwykłe wydarzenie w życiu wielu osób. Wybór odpowiedniego prezentu dla Państwa Młodych nie należy do najłatwiejszych zadań, lecz można sobie z nim w prosty sposób poradzić. W przypadku bliskiej znajomości, jesteśmy w stanie zauważyć co lubią, czego im brakuje i  jacy są młodzi Małżonkowie. Wyzwanie jest wtedy, gdy osoby biorące ślub są nam mało znane i nie do końca jesteśmy w stanie trafić w ich gust. W tym przypadku niezwodnym rozwiązaniem będzie postawić na uniwersalne zestawy na ślub, które są jednocześnie praktyczne. Dużą popularnością cieszą się prezenty w formie pieniędzy. Zamiast umieszczania ich w kartce z życzeniami można podarować je w specjalnym pudełku na pieniądze. Ze specjalnym grawerem stanowi ono niepowtarzalny upominek. Drugim najczęściej wybieranym pomysłem na prezent jest butelka dobrego wina. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór drewnianych pudełek na wino wraz z gotową personalizacją. Tradycyjny prezent wzbogacony o ozdobne pudełko wzbudzi radość na twarzach Pary Młodej.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zimowa Wyprzedaż -> ceny już od 15,90 zł!