Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

Personalizowany prezent dla niego

Zastanawiasz się jak wybrać prezent dla niego, który naprawdę go zaskoczy i sprawi mu radość? Podpowiemy, jak zrobić to oryginalnie i z pomysłem.

Prezent dla niego – jak wybrać? 

Zastanawiasz się jak wybrać prezent dla niego, który naprawdę go zaskoczy i sprawi mu radość? Podpowiemy, jak zrobić to oryginalnie i z pomysłem. Najpierw zastanów się nad tym, co lubi mężczyzna, którego chcesz obdarować. W zależności od tego, czy jest fanem sportu, motoryzacji, gier komputerowych czy podróży, rekomendowane upominki będą nieco inne. Nawet jeśli obdarowanego mężczyzny nie znasz zbyt dobrze, na pewno jesteś w stanie powiedzieć, czym się interesuje. By wybrać oryginalny prezent dla niego, wystarczy, że obejrzysz profile społecznościowe mężczyzny, którego chcesz obdarować lub przyjrzysz się bliżej temu, jak spędza wolny czas. Może regularnie biega lub z zapałem czyta książki? A może jest wielkim podróżnikiem lub po prostu – lubi posiedzieć ze znajomymi przy piwku? Ludzie są różni, dlatego, by wybrać idealny prezent dla niego, warto wiedzieć, z jakim typem osobowości masz do czynienia. Kiedy już wiesz, co lubi mężczyzna, któremu chcesz zrobić niespodziankę, możesz przejść do kolejnego kroku. 

Więcej niż produkt

Prezenty dla niego to nie tylko przedmioty. To również emocje, które chcesz przekazać i więź, jaką chcesz podkreślić. Oczywiście, może to być wyraz tych najgłębszych uczuć, ale oprócz miłości, można przecież skupić się na przyjaźni, koleżeństwie, tęsknocie czy wdzięczności. Prezent dla niego może być bowiem tak różny, jak różna jest relacja między Wami. Zastanów się więc, w jakie uczucia chcesz zapakować podarunek, który wręczysz wybranemu mężczyźnie. Dzięki temu, łatwo wybierzesz też odpowiedni grawer na produkcie. Na pewno bowiem wiesz, że osobiste grawery są zawsze wartością dodaną i sprawiają, że prezenty dla niego stają się czymś znacznie więcej niż materialnymi przedmiotami. Pełnią rolę nośnika prawdziwych emocji – warto docenić ten aspekt! 

Ostatnim etapem jest oczywiście wybór konkretnego produktu. Wstępnej selekcji w tej kwestii pozwoli Ci dokonać analiza zainteresowań mężczyzny, którego chcesz obdarować. Dla jednych lepszym wyborem będzie grawerowany kufel na piwo, dla innych – scyzoryk z grawerem, a dla jeszcze innych: zakładka do książki czy stojak na telefon. Na giftbay znajdziesz wiele propozycji na prezent dla niego – od drewnianych, przez szklane, aż po metalowe. Pomożemy Ci też sprawić, by Twój prezent wywołał dokładnie takie emocje, jakich oczekujesz. Przygotowaliśmy wiele różnorodnych grawerów: śmiesznych, wzruszających, okazjonalnych, zawadiackich. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalny i w stu procentach trafiony upominek dla mężczyzny, na którym Ci zależy.

Prezenty dla niego do 100 zł 

Wiemy, że oryginalny prezent dla niego wcale nie musi być drogi. Dlatego na giftbay.pl znajdziesz wiele propozycji oryginalnych upominków w zaskakująco niskich cenach. Dzięki odpowiednio dobranym dostawcom oraz możliwości grawerowania we własnej pracowni, możemy zaproponować personalizowane prezenty dla niego w zaskakująco niskich cenach. Większość z nich znajdziesz w kwotach do 100 zł! To najwyższa jakość, ciekawy, zaskakujący grawer i ekspresowa dostawa za naprawdę niewielkie pieniądze. 

Jeśli więc wybierasz prezent dla niego do 100 zł, zwróć uwagę zwłaszcza na szklane produkty w naszym asortymencie. Hitem jest szklanka do whisky z grawerem, przede wszystkim z napisem: “Po której szklance [imię] się uśmiechnie”. Zabawna, zawadiacka, świetnej jakości i możemy ją wysłać w 24h – również bezpośrednio do adresata. Kolejną propozycją uwielbianą przez naszych klientów jest grawerowany kufel na piwo. Taki prezent dla niego zawsze się sprawdzi. Ciekawymi produktami są również: scyzoryk z grawerem czy grawerowane nosidło na piwo. Do każdej z tych propozycji mamy kilka interesujących grawerów, dzięki czemu Twój upominek nabierze dodatkowej wartości sentymentalnej, a wszyscy będą od razu wiedzieli, że został stworzony specjalnie dla tego właśnie wyjątkowego mężczyzny.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zimowa Wyprzedaż -> ceny już od 15,90 zł!