Czas realizacji trwa 1-5 dni roboczych.

Personalizowana skarbonka – Podróże małe i duże

41.00 33.00

Idealny prezent dla osoby marzącej o podróży dookoła świata? Mamy to! Postaw na gadżet, który pomoże jej spełnić marzenia. Wybierz skarbonkę z osobistą dedykacją! To będzie pierwszy krok w planowaniu kolejnych, wielkich podróży w nieznane!

Na stanie

Nie ma możliwości wygrawerowania emotikon i znaków specjalnych


Pole wymagane
  

Czas realizacji zamówień: 1-5 dni roboczych.

Sprawdź personalizację

Czego pragną kobiety, które kochają podróże? Odwiedzić kolejne, nieznane im miejsca! Każda mieszkanka świata, która chce zwiedzić go wzdłuż i wszerz doskonale wie, że takie przedsięwzięcia wymagają odpowiedniej organizacji i… środków!

Wiemy, że trudno jest znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby, która marzy o podróży w nieznane. I to z myślą o każdym podróżniku zaprojektowaliśmy wyjątkowy prezent, który pomoże mu w osiągnięciu celów!

Postaw na personalizowaną skarbonkę – doskonały prezent dla chłopaka, który jest zawsze gotowy do kolejnych podróży! Elegancki, zaskakujący i bardzo osobisty dzięki Twojej dedykacji. Okaż mu wsparcie i postaw na gadżet, który będzie pierwszym krokiem do spełnienia wielkich marzeń!

Skarbonka z grawerem to po prostu idealny pomysł na prezent dla chłopaka, brata, dziewczyny lub siostry – po prostu dla każdego ciekawego świata!

Wymiary: 130x90x85 mm

Skarbonkę można otworzyć przez wysunięcie jej spodu.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Personalizowana skarbonka – Podróże małe i duże”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Dzień Chłopaka

Zapisz się do newslettera

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.