Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

Prezent dla Przyjaciółki na każdą okazję

Najlepsza przyjaciółka, z którą dzielimy zarówno dobre, jak i złe chwile, to prawdziwy skarb. To z nią przeżywamy nasze sukcesy i porażki, to jej wypłakujemy się w ramię gdy mamy gorszy dzień. Dlatego prezent dla przyjaciółki nie powinien być przypadkowy. Okaż jej, jak ważne miejsce zajmuje w Twoim życiu. My polecamy spersonalizowane upominki, które w humorystyczny sposób pozwolą wyrazić, jak wiele znaczy dla Ciebie łącząca Was przyjaźń. Szeroki wybór znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Niezależnie z jakiej okazji chcesz obdarować bliską Ci kobietę, upominek z osobistym grawerunkiem z pewnością sprawi jej wiele radości. Podaruj coś wyjątkowego swojej najlepszej przyjaciółce. Pokaż jej, jak ważną osobą jest dla Ciebie i jak bardzo cenisz sobie jej przyjaźń – wartość, o której coraz częściej zapominamy, żyjąc w ciągłym pędzie i pogodni za karierą. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wyjątkowy prezent dla przyjaciółki.

Personalizowane pudełko na wino

Jeżeli Twoja przyjaciółka jest miłośniczką dobrych trunków, personalizowane pudełko na wino będzie doskonałym pomysłem na prezent. Taki podarek okaże się nie tylko praktyczny, ale i będzie pełnił funkcję dekoracyjną. Drewniane pudełko na wino, które oferujemy, jest jednocześnie eleganckie i lekko humorystyczne, a to za sprawą zabawnej dedykacji. Natomiast dzięki możliwości zamieszczenia na nim imienia, taki prezent nabierze osobistego charakteru. Takie personalizowane pudełko na wino będzie codziennie przypominało Twojej najlepszej przyjaciółce o tym, jak wyjątkowa jest wasza przyjaźń i jak wiele wspólnych chwil razem przeżyliście. Ten upominek z pewnością nie trafi na dno szafy.

Personalizowane pudełko na wino to prezent, który doskonale sprawdzi się na różne okazje, urodziny, imieniny czy święta. Możesz wykorzystać go też jako prezent dla przyjaciółki zupełnie bez okazji, aby przypomnieć jej, jak wiele znaczy dla Ciebie wasza przyjaźń. Prawdziwa przyjaźń w dzisiejszym czasach stanowi bowiem prawdziwy skarb, dlatego warto ją pielęgnować.

Szklanka do latte z dedykacją

Uwielbiasz pogaduchy ze swoją najlepszą przyjaciółką przy dobrej kawie? Szklanka do latte, która znajduje się w naszej ofercie, będzie zatem doskonałym pomysłem na prezent dla niej. Która z pań nie lubi pysznej latte z puszystą pianką? Okraszona ploteczkami smakuje jeszcze lepiej. Personalizowana szklanka do latte z zabawną dedykacją sprawi, że rozmowy przy dobrej kawie nabiorą wyjątkowego charakteru. Taki prezent dla przyjaciółki będzie idealny na każdą okazję – na urodziny, święta, imieniny, a także bez szczególnej sposobności. Okaż swojej przyjaciółce, jak wiele dla Ciebie znaczy i jak bardzo cenisz sobie wasze wspólne rozmowy przy kawie. Szklanka do latte będzie pięknym symbolem spędzanego razem czasu, a jednocześnie gustownym i praktycznym upominkiem. Dzięki wygrawerowanemu imieniu prezent nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru, a kawa aromatu.

Personalizowana zapalniczka

Elegancka i stylowa personalizowana zapalniczka doskonale sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki, która nie potrafi sobie odmówić zaciągania się papierosowym dymem. Może mieć ona także wiele innych zastosowań. Jest to nie tylko praktyczny podarunek, ale i piękna pamiątka, na której umieścimy wyjątkową dedykację – idealną dla każdej kobiety, która nie lubi pożyczania zapalniczki. Wygrawerowane imię sprawi zaś, że taka niepozorna rzecz jak zapalniczka nabierze wyjątkowego charakteru. Oryginalny prezent z lekko ironicznym grawerem możemy podarować naszej przyjaciółce na urodziny, imieniny, święta, lub bez żadnej konkretnej okazji. Nasza wyjątkowa, personalizowana zapalniczka to nie tylko zabawny gadżet, ale i doskonały pomysł na to, aby sprawić, że bliska nam osoba, będzie o nas pamiętała za każdym razem, sięgając po ogień. To stylowy gadżet z klasą i humorem, który będzie idealny jako prezent dla przyjaciółki.

Duży kieliszek do wina

Która z nas nie koiła złamanego serca przy butelce wina w objęciach najlepszej przyjaciółki? Ile nocy zarwałyście, popijając ten trunek? A ile jeszcze zarwiecie? Kieliszek do wina to idealny prezent dla Twojej najlepszej przyjaciółki, która poznała niejedną Twoją tajemnicę przy butelce dobrego wina. 

Personalizowany kieliszek do wina, który oferujemy, dostępny jest w rozmiarze XL, czyli w pojemności 530 ml.  Dzięki temu jedną lampką wina można delektować się znacznie dłużej. To świetny pretekst, aby babskie wieczory przy winie trwały do białego rana. Dodatkowo nasz personalizowany kieliszek do wina wyróżnia zabawny grawerunek, na którym umieścimy wskazane przez Ciebie imię. Ten wyjątkowy upominek sprawi, że Wasze wspólne wieczory staną się jeszcze bardziej wyjątkowe, a Ty obdarujesz swoją przyjaciółkę czymś, co jest nie tylko praktyczne, ale z pewnością posiada wartość sentymentalną. Kieliszek, jaki oferujemy, jest bowiem jedyny w swoim rodzaju. Taki prezent dla przyjaciółki z pewnością jeszcze bardziej umocni waszą więź.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zimowa Wyprzedaż -> ceny już od 15,90 zł!