Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

W Giftbay.pl chodzi o emocje.

Te łączące Ciebie i wyjątkową osobę, której chcesz sprawić prezent. Te, które chcesz przekazać i te, które chcesz wywołać. W Giftbay.pl chodzi o radość, wzruszenie, miłość, przyjaźń, zrozumienie, sentyment i wdzięczność. Dlatego jest tak różnorodnie, a jednocześnie – tak oryginalnie. 

Jesteśmy ekipą, która zna się na wywoływaniu uśmiechów. Giftbay.pl to marka Plantwear S.A., czyli czołowego polskiego producenta drewnianych zegarków i akcesoriów. Od zawsze stawiamy na oryginalność. Wierzymy, że tworząc nieszablonowe produkty, dajemy prawdziwą radość. Teraz chcemy to robić na szerszą skalę – nie tylko w drewnie! 

Personalizowana zakładka do książki - Kolejna Podróż Zaczyna Się Z Pierwszym Rozdziałem

Wiemy, że w Twoim życiu są osoby naprawdę wyjątkowe. 

Takie, którym wiele zawdzięczasz. Z którymi łączą Cię głębokie uczucia i wspólne wspomnienia. Osoby, z którymi masz wspólny, zrozumiały wyłącznie dla Was język. Pełen słów-kluczy nieosiągalnych dla kogokolwiek z zewnątrz.

Wiemy, że wybierając prezent dla takich właśnie osób, chcesz podarować coś więcej niż produkt. Chcesz dać prawdziwe emocje. Wyjątkowość. Niepowtarzalność. Pokazać, że Wasza relacja jest czymś szczególnym. A jednocześnie: chcesz zaskoczyć. Rozbawić. Wywołać szczery uśmiech. Może nawet łezkę wzruszenia.

Personalizowane bidon termiczny

Dlatego właśnie tworzymy oryginalne akcesoria z grawerem. 

Personalizowane prezenty, które stają się czymś więcej niż tylko produktami. Są nośnikami wspomnień. Punktami sentymentalnej podróży do wyjątkowych chwil. Wyrazem Twojego ogromnego szacunku dla obdarowanej osoby, a jednocześnie: gadżetami, które zaskakują, dają radość, zapadają w serce.

Zamiast pospolitych upominków dostępnych w każdym sklepie, postaw więc na personalizowany prezent od serca. Twój pomysł i czas włożony w zaprojektowanie takiego prezentu jest dla obdarowanej osoby ważniejszy i bardziej wartościowy niż sądzisz. A jeśli trudno wyrazić Ci słowami to, co czujesz, z pomocą przyjdą Ci nasze propozycje. 🙂

Spotkajmy się na giftbay.pl!

Personalizowane pudełko na 2 wina - Gdy dzieci śpią
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zimowa Wyprzedaż -> ceny już od 15,90 zł!