Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

Personalizowane drewniane pudełko na wino – Zamiast kwiatów – Bo wino nie więdnie

49.99

Wino jest zawsze dobrym pomysłem na prezent – również ślubny! My mamy sposób, by wręczyć je w przepięknej, oryginalnej oprawie. Poznaj personalizowane drewniane pudełko na wino, czyli pomysł na prezent ślubny z efektem WOW!

Pozostało tylko: 3

Nie ma możliwości wygrawerowania emotikon i znaków specjalnych


Pole wymagane
  

Czas realizacji: 2 -5 dni roboczych.

Sprawdź personalizację

Czego życzyć Młodej Parze? Oczywiście, samych cudowności! Twoja obecność w wyjątkowym dniu zaślubin jest dla nowożeńców największym darem. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś zatroszczyć się o ciekawy prezent ślubny. Zapewne na swoim zaproszeniu znalazłeś informację: “Zamiast kwiatów, prosimy o wino”. Szczerość to podstawa.

Wybierz więc ulubione wino Państwa Młodych i zapakuj je w oryginalne drewniane pudełko z grawerem. W ten sposób stworzysz unikatowy, personalizowany prezent dla tych, którzy właśnie postanowili iść wspólną drogą przez życie. Niby liczy się wnętrze, ale wrażenie swoim prezentem ślubnym możesz wywrzeć tylko raz. Dlatego wyróżnij się i pokaż, że bardzo kibicujesz Nowożeńcom. Na pewno docenią ten gest, gdy otworzą swój prezent ślubny po latach lub zaraz po uroczystości. W końcu – oni też powinni wznieść toast za swoje szczęście, a drewniane pudełko na wino z grawerem będzie im o tych wspaniałych chwilach przypominać za każdym razem, gdy na nie spojrzą!

Uwaga! Konstrukcja pudełka nie pozwala na otwarcie go szerzej niż na 110°.

Wymiary: 360x110x100 mm

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Personalizowane drewniane pudełko na wino – Zamiast kwiatów – Bo wino nie więdnie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Zimowa Wyprzedaż -> ceny już od 15,90 zł!