Czas realizacji zamówień: 1-3 dni robocze

Personalizowana zawieszka do auta – Nie trać energii na nerwy w korku

29.90

Z drogi śledzie, Mój Bohater jedzie! Niech każdy wie, kto jest królem szosy. Wybierz prezent dla chłopaka, który przypomni mu jak bardzo go kochasz. Podaruj drewnianą zawieszkę do samochodu z grawerem.

Na stanie

Nie ma możliwości wygrawerowania emotikon i znaków specjalnych


Pole wymagane
  

Czas realizacji: 1-3 dni robocze.

Sprawdź personalizację

Mistrzem kierownicy trzeba się urodzić! Wiesz o tym, bo Twój mężczyzna absolutnie wymiata na każdej trasie. Podaruj prezent na Dzień Chłopaka, który będzie zawsze blisko niego.

Wybierz drewnianą zawieszkę do auta z własnym grawerem. Chcesz znaleść prezent na Dzień Chłopaka, który będzie mu dzielnie towarzyszył w czasie każdej wyprawy? Drewniana zawieszka do auta z grawerem na pewno się sprawdzi! Jest niewielkim, ale bardzo sympatycznym gadżetem, który umili mu czas spędzony za kółkiem. W korku i na autostradzie – zawsze miło będzie mu przypomnieć, że Ty czekasz na niego w domu!

Wymiary: 7 x 9 cm

Grawer jest wykonany tylko na jednej stronie produktu.

Sprawdź wszystkie pomysły na prezent dla chłopaka. TUTAJ.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Personalizowana zawieszka do auta – Nie trać energii na nerwy w korku”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Kieliszki do wina XL od 35,90 zł!

Zapisz się do newslettera

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.