Czas realizacji trwa 1-3 dni roboczych.

Personalizowana skarbonka – Marzenia Nie Spełniają Się Same

41.00 33.00

Marzenia to najczęściej cele, tylko z nieokreśloną datą realizacji. Twój Ukochany ma kilka takich, ale ciągle nie może się zmotywować, by na nie oszczędzić? Pomóż mu! Wybierz prezent dla chłopaka, który zachęci go do odkładania niewielkich kwot na spełnienie wielkich marzeń! Podaruj personalizowaną skarbonkę!

Na stanie

Nie ma możliwości wygrawerowania emotikon i znaków specjalnych


Pole wymagane
  

Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni robocze.

Sprawdź personalizację

Na wspólny wyjazd lub wymarzoną konsolę. Na festiwal albo tatuaż. Warto oszczędzać, a konkretne cele tylko nas dodatkowo motywują. Doskonale wiesz o czym marzy Twój chłopak, więc może warto mu pomóc w realizacji celów? Wybierz prezent dla chłopaka, który przybliży go do spełnionego marzenia! Personalizowana skarbonka, czyli wyjątkowy prezent na dla niego na urodziny czy Waszą rocznicę.

Grawer wykonany na naturalnym drewnie sprawi, że będzie to naprawdę osobisty i niepowtarzalny gadżet. Po prostu: przepełniony miłością prezent na imieniny, święta czy walentynki. Wierzymy, że nawet najmniejsze gesty mają ogromną moc, dlatego w tym roku postaw na oryginalność! Wybierz prezent dla chłopaka, z którym łatwiej będzie mu oszczędzać na marzenia – te wielkie i te ciut mniejsze!

Wymiary: 130x90x85 mm

Inne pomysły na prezent dla Niego.

Skarbonkę można otworzyć przez wysunięcie jej spodu.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Personalizowana skarbonka – Marzenia Nie Spełniają Się Same”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Prezenty na Dzień Ojca

Zapisz się do newslettera

Zapisuję się (i wiem, że mogę się wypisać w każdej chwili). Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez firmę Plantwear S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji handlowych, w rozumieniu art. 9 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.