Czas realizacji zamówień: 7-10 dni roboczych

Grawerowana szklanka do piwa – Level 18 ukończony!

34.99

Jeśli bliska Ci osoba właśnie wbija na 18 level i osiąga pełnoletniość, a Tobie brakuje pomysłu na prezent na 18, podpowiadamy: wybierz pokal z personalizacją! To doskonały upominek dla każdego miłośnika gier (i nie tylko!), który właśnie staje się dorosły!

Na stanie

Nie ma możliwości wygrawerowania emotikon i znaków specjalnych


Pole wymagane
  

Czas realizacji: 7 -10 dni roboczych.

Sprawdź personalizację

Gdyby porównać życie do gry, to 18 urodziny byłyby tym levelem, który przeniósłby nas do zupełnie nowej rozgrywki. Po pierwsze, odblokowalibyśmy masę nowych, niedostępnych jak dotąd dodatków. Po drugie, zdobywanie doświadczenia stałoby się decydującym elementem w grze. A po trzecie, po 18 levelu mielibyśmy całkowity wpływ na rozwój dalszej historii.

Bez względu na to, czy zbliża się osiemnastka Twojego kumpla, który cały swój wolny czas spędza w wirtualnych rozgrywkach, czy szukasz prezentu na 18 dla brata bądź chłopaka – szklanka do piwa z osobistym grawerem to zdecydowanie dobry pomysł! Personalizowane prezenty są niezwykle osobiste, urocze i są doskonałą pamiątką na lata. Dlatego, jeśli brakuje Ci pomysłu na prezent na 18 – postaw na pokal na piwo z dedykacją!

Pojemność 500 ml

Wymiary7.5 × 19 cm

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grawerowana szklanka do piwa – Level 18 ukończony!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.
Prezenty na ślub od 29,90 zł!